1-1
Wólczanka, chcąc dostosować się do wymagań współczesnego Klienta, połączyła butiki stacjonarne oraz sprzedaż online. Dzięki temu wybór sposobu zakupu zależny jest od Twoich osobistych preferencji. My zrobimy wszystko, by sprostać Twoim oczekiwaniom.
ZAKUPY ONLINE CZY W BUTIKU?
2-2
Kupując online możesz wybrać sposób dostawy, który opowiada Twoim potrzebom. Odbierz produkt w paczkomacie, punkcie PickUp DPD lub zamów kurierem do domu.
3-2
Jesteś z tych, którzy wolą przymierzyć i obejrzeć produkt przez zakupem? Świetnie! Znajdź najbliższy butik Wólczanka w Twoim mieście, przymierz, dobierz rozmiar i ciesz się nową koszulą!
ZWROTY
4-1
Koszula zamówiona online nie pasuje? To nic, wystarczy, że w ciągu 30 dni odstąpisz od umowy, zamówisz kuriera i odeślesz koszulę na adres podany w formularzu zwrotu.
5
U nas każdy ma czas na decyzje! Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zwrócić produkt zakupiony w butiku odwiedź nas w ciągu 30 dni i zwróć niepasującą rzecz. Listę salonów znajdziesz tutaj
LUBISZ MIERZYĆ?
6
Jeśli nie masz pewności czy koszula dobrze leży lub nie wiesz, jaki masz rozmiar kołnierzyka to nasi doradcy w butikach z przyjemnością pomogą Ci wybrać idealną koszulę, w której zrobisz niejedno dobre wrażenie.

Brakuje Twojego rozmiaru?
Jeśli odwiedzony przez Ciebie butik nie posiada produktu lub rozmiaru, którego potrzebujesz to nasz pracownik zamówi go specjalnie dla Ciebie.

7
Jeżeli wolisz mierzyć w domu, możesz zamówić wybrane produkty online i w ciągu 30 dni zdecydować, czy spełniają Twoje oczekiwania.  Po tym czasie możesz je zwrócić.