Szycie na miarę - Slider Revolution

SZYCIE NA MIARĘ keyboard_arrow_down
KOSZULE SZYTE NA MIARĘ
koszula7
Koszula to produkt bezkompromisowy, który zawsze musi idealnie wyglądać, zapewniając przy tym komfort i elegancję. Jednym z najważniejszych atrybutów miarowej koszuli jest idealne dostosowanie wymiarów do sylwetki noszącego. Takie elementy jak: rozmiar kołnierzyka, długość rękawów, obwód klatki piersiowej, talii i bioder, ramienia czy nadgarstka, doradca ustala, dobiera i zestawia razem z Klientem, zwracając również uwagę na detale podkreślające wyjątkowy charakter i styl jej przyszłego użytkownika.

Dla wszystkich mężczyzn, którzy poszukują produktów najwyższej jakości, idealnie dopasowanych do Ich potrzeb i oczekiwań, stworzyliśmy program krawiectwa na miarę WÓLCZANKA.
koszula2
WYSELEKCJONOWANE TKANINY 
DOPRACOWANE DETALE
KOSZULA3
koszula4
W programie krawiectwa na miarę oferujemy do wyboru ponad sto wzorów oryginalnych tkanin ze szlachetnej wysokogatunkowej bawełny, dostarczanych przez najlepszych światowych producentów. Utkane z najwyższej jakości długowłóknistej egipskiej bawełny, zapewnią niespotykany komfort noszenia.

Zdajemy sobie sprawę, że przywiązują Państwo ogromną uwagę do szczegółów, dlatego nasi krawcy w trakcie pracy nad projektem dbają o każdy jego detal. Pomagamy wybrać najlepszy materiał, a następnie starannie dobieramy do niego nici i guziki. 
koszula5
KUNSZT KRAWIECKI
Wólczanka szyje koszule od pokoleń. Lata tradycji i kunsztu krawieckiego gwarantują, że służymy Państwu przy projektowaniu fachową wiedzą i radami wykwalifikowanych konsultantów. Już po zapięciu pierwszego guzika poczują Państwo, że koszula została uszyta specjalnie dla Was.
koszula8
BUTIKI WÓLCZANKA ŚWIADCZĄCE USŁUGĘ SZYCIA NA MIARĘ
Butiki Wólczanka
Wólczanka MANUFAKTURA
ul. Karskiego 5
91-071 Łódź
Wólczanka GALERIA ORKANA
ul. Orkana 6
20-504 Lublin
Wólczanka STARY BROWAR
ul. Półwiejska 32
61-888 Poznań
Wólczanka SILESIA
ul. Chorzowska 107
40-101 Katowice
Wólczanka GALERIA WISŁA
ul. Wyszogrodzka 144
09-410 Płock
Wólczanka ALFA
ul. Świętojańska 15
15-277 Białystok