Akcesoria


Sortowanie

Asortyment

Marka

Kolor

Styl

Faktura materiału

Szerokość

Rozmiar

  • Bielizna
  • Paski
  • Skarpety

Cena

5
350

Przygotowując kolekcję męskich akcesoriów projektant Wólczanki zadbał nie tylko o intrygujące dodatki do koszul czy formalnych zestawów, ale także o „zaplecze” męskiej garderoby, czyli o komfortową bieliznę, wysokiej jakości skórzane paski czy bawełniane skarpetki.


Odpowiednio dobrane, męskie akcesoria potrafią nadać wyjątkowy charakter każdej, nawet – wydawałoby się – najbardziej „bezpiecznej” i uniwersalnej stylizacji. Kolorowe poszetki – w zależności od sposobu ułożenia w brustaszy – mogą wprowadzić do standardowego garnituru element nonszalancji(zwróćcie koniecznie uwagę na orientalne motywy i kwiatowe wzory) lub wzmóc wrażenie powagi. Wzorzyste muszki przełamią charakter formalnej stylizacji lub wprowadzą element humoru do casulowego zestawu. Podobnie z fantazyjnymi spinkami do mankietów, które mogą całkowicie odmienić charakter każdej koszuli.


W męskiej szafie nie może zabraknąć także akcesoriów na wyjątkowe okazje – w ekskluzywnej linii Lambert można znaleźć zarówno klasyczne, wiązane muchy jak i ponadczasowe, proste spinki do mankietów.


Poszetki i muchy wykonane są z naturalnego jedwabiu, spinki – z nierdzewnej stali i mosiądzu platerowanego rodem, a t-shirty, bokserki, slipy i skarpetki z wysokiej jakości bawełny. O ile w przypadku bielizny propozycje Wólczanki bazują na klasycznej gamie kolorów, to w kolekcji skarpet znajdziemy zarówno bezpieczny basic jak i modele nawiązujące do aktualnych trendów – pełen przekrój modnych kolorów i wzorów sprawdzi się zarówno w zastawie z jeansami jak i w wersji bardziej formalnej. W końcu kolorowe skarpetki do garnituru to jeden z najważniejszych trendów ostatnich lat.