Spinki do mankietów damskie

Sortowanie
Kolor
Cena
89
90

Ilość produktów: 2

Widok:

3 4 10
Filtry
Filtry
wyczyść wszystko
Sortowanie

Kolor

Cena

89
90

Stylowe spinki do mankietów to niebanalny dodatek, który zgrabnie dopełnia damskie koszule z kolekcji Wólczanka i Lambert. Wszystkie modele zostały wykonane z najwyższej jakości nierdzewnej stali. Oryginalne kształty i typowo kobiece akcenty w postaci masy perłowej to zaproszenie do subtelnej zabawy klasyczną modą. Oryginalne spinki do damskiej koszuli to ciekawe uzupełnienie formalnego zestawu. Dzięki nim każda bluzka damska nabiera zupełnie nowego charakteru.

SPINKI DO MANKIETÓW I BIAŁA KOSZULA

Proste czy fantazyjne - spinki do mankietów są przede wszystkim świetnym uzupełnieniem klasycznej białej koszuli. Dzięki nim formalny ubiór nabiera bardziej indywidualnego charakteru. Szczególnie, jeśli postawimy na te o nieoczywistej formie - na przykład modele o kształcie serduszek  czy te z kolorowym wypełnieniem. Z kolei  spinki o klasycznej, ponadczasowej formie można potraktować jako uzupełnienie lub nawet ciekawą alternatywę dla klasycznej biżuterii. Niecodzienny motyw spinki tchnie nowe życie w nawet najbardziej klasyczną bluzkę damską.

KOBIECY CHARAKTER

Dyskretne, biżuteryjne spinki z prostym wykończeniem to detal, który pomaga zbudować profesjonalny wizerunek. W kolekcjach Wólczanki pojawiają się zarówno wzory z błyszczącym „oczkiem”,  jak i okrągłe modele z matowym wykończeniem - część z nich dyskretnie nawiązuje formą do dekoracyjnych guzików. Dzięki takim detalom, wszystkie nawet najbardziej ascetyczne propozycje spinek wciąż zachowują swój kobiecy charakter. Bluzka damska ozdobiona takim detalem z pewnością nie pozostanie niezauważona.

Damskie spinki do mankietów nadadzą wyjątkowego charakteru każdej koszuli i pomogą zmienić prosty strój w elegancką stylizację. I odwrotnie - zmieniając klasyczny model na zabawne spinki w żywych kolorach można „przerobić” oficjalny ubiór na mniej formalny zestaw na spotkanie z przyjaciółmi.      

Zobacz więcej