o wólczance - film2 - Slider Revolution

O Wólczance Tradycja i doświadczenie.
O NAS
4-3
Historia Wólczanki sięga 1948 roku. Od tego czasu stale rozwijamy się dbając o najwyższą jakość i perfekcję wykonania naszych produktów.  Tradycja i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu koszul i akcesoriów uczyniły nas ekspertem w swojej dziedzinie oraz liderem na polskim rynku. Nie stoimy w miejscu. Sukcesywnie poszerzamy nasz asortyment, aby co sezon móc pozytywnie zaskakiwać naszych Klientów.

Nasza kolekcja obejmuje damskie i męskie koszule, spodnie, dzianiny i najwyższej jakości akcesoria, które pozwalają na skompletowanie gotowych stylizacji do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, jak również na specjalne okazje. Nasze produkty tworzymy obserwując światowe trendy i interpretując je w wyjątkowy dla nas sposób.
8
LAMBERT - KOSZULE DLA WYMAGAJĄCYCH
Lambert to koszule uszyte z najwyższej jakości tkanin, odwołujące się w swej formie i wzornictwie do zasad tradycyjnego krawiectwa. W tej linii znajdziemy modele klasyczne, idealne dla kobiet i mężczyzn przestrzegających w pracy formalnego dress code, jak również lubiących czuć się elegancko niezależnie od okazji, ceniących komfort i najwyższą jakość produktu.
1-7
TAK POWSTAJE KOSZULA
2-4
6-2
PRZYGOTOWANIE
Począwszy od projektu konstrukcji, poprzez kontrolę skaz na materiale, aż do wycinania gotowych elementów koszuli - na każdym etapie dbamy o doskonałą jakość.

FOKUS NA DETAL
Wiemy, że detal ma znaczenie. Wysoka jakość wymaga skupienia na każdym, nawet najmniejszym elemencie koszuli, dlatego pieczołowicie wykonujemy takie elementy, jak hafty, dziurki od guzików, czy metki.

Jakość naszych koszul zawdzięczamy ludziom, którzy je tworzą.
5-2
7-2
22 ELEMENTY SKŁADOWE
Gotowa koszula uszyta jest z 22 elementów składowych, m. in. kołnierzyka, mankietów, karczku czy rękawów.

35 STANOWISK
Zanim opuści fabrykę, nasza koszula przechodzi długą drogę przez 35 stanowisk: od lagowania, wycinania, poprzez zgrzewanie takich elementów jak kołnierzyk, mankiety i haft, przyszycie guzików oraz wykończenie dziurek, aż po szycie  - zarówno mniejszych elementów, jak i finalnie - całości.

DOSKONAŁA LOGISTYKA
Tak duże przedsięwzięcie wymaga wyjątkowej koordynacji i organizacji. Każdy element ma swoje miejsce i czas w skomplikowanym cyklu produkcyjnym. Tu wszystko chodzi jak w zegarku!
Dziękujemy za wybór naszych koszul!