o wólczance - film2 - Slider Revolution

O Wólczance Tradycja i doświadczenie.
O NAS
4-3
Historia Wólczanki sięga 1948 roku. Od tego czasu stale rozwijamy się dbając o najwyższą jakość wykonania naszych produktów oraz ponadczasowe kroje jednocześnie zgodne z trendami. Jesteśmy dumni z naszej długoletniej tradycji i wieloletniego doświadczenia w projektowaniu koszul. Sukcesywnie poszerzamy nasz asortyment, aby co sezon pozytywnie zaskakiwać naszych Klientów. Nasza kolekcja obejmuje produkty, dzięki którym łatwo zbudować kapsułową garderobę. Nasze produkty są stworzone dla tych, którzy chcą wyglądać świetnie w każdej sytuacji i czuć się w ubraniach wyjątkowo. W naszej ofercie znajdują się damskie i męskie koszule, spodnie, dzianiny i najwyższej jakości akcesoria, które uzupełnią niejedną stylizację do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, jak również na specjalne okazje. Estetyka naszych kolekcji jest inspirowana światowymi trendami, które interpretujemy w wyjątkowy dla naszej marki sposób.
8
KOLEKCJA PREMIUM - UBRANIA Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW
Naszym flagowym produktem tworzonym od początku istnienia marki są koszule. Linię premium cechuje połączenie tradycyjnego wzornictwa i najwyższej jakość tkanin. Nasze koszule uszyte są ze szlachetnych materiałów, odwołujących się w swej formie i wzornictwie do zasad tradycyjnego krawiectwa. Znajdziemy tu ponadczasową, minimalistyczną formę ubrań, które stanowić będą idealną bazę do wielu stylizacji. Kolekcja premium jest idealna dla kobiet i mężczyzn przestrzegających formalnego dress code, jak również lubiących czuć się elegancko niezależnie od okazji, ceniących najwyższą jakość wykonania.
1-7
POZNAJ ETAPY PROCESU PRODUKCJI:
2-4
6-2
PRZYGOTOWANIE
Na produkcję koszuli składa się wiele etapów. Na początku jest pomysł Działu Produktu zainspirowany najnowszymi trendami. Kolejnym dobór najlepszych tkanin. Następnie powstaje szkic, kolejno produkt jest konsultowany z konstruktorami. Począwszy od projektu konstrukcji, poprzez kontrolę skaz na materiale, aż do wycinania gotowych elementów koszuli - na każdym etapie dbamy o doskonałą jakość.

FOKUS NA DETAL
Wiemy, że detal ma znaczenie. Wysoka jakość wymaga skupienia na każdym, nawet najmniejszym elemencie koszuli, dlatego z najwyższą dbałością wykonujemy takie elementy, jak hafty, dziurki od guzików, czy metki.

Jakość naszych koszul zawdzięczamy ludziom, którzy je tworzą.
5-2
7-2
22 ELEMENTY SKŁADOWE
Gotowa koszula uszyta jest z 22 elementów składowych, m. in. kołnierzyka, mankietów, karczku czy rękawów.

35 STANOWISK
Zanim opuści fabrykę, nasza koszula przechodzi długą drogę przez 35 stanowisk: od lagowania, wycinania, poprzez zgrzewanie takich elementów jak kołnierzyk, mankiety i haft, przyszycie guzików oraz wykończenie dziurek, aż po szycie  - zarówno mniejszych elementów, jak i finalnie - całości.

DOSKONAŁA LOGISTYKA
Tak duże przedsięwzięcie wymaga wyjątkowej koordynacji i organizacji. Każdy element ma swoje miejsce i czas w skomplikowanym cyklu produkcyjnym. Tu wszystko chodzi jak w zegarku!
Dziękujemy za wybór naszych koszul!