Paski

Sortowanie
Rozmiar
  • Paski
Kolor
Cena
49
100

Ilość produktów: 4

Widok:

3 4 10
Filtry
Filtry
wyczyść wszystko
Sortowanie

Rozmiar

Kolor

Cena

Paski
49
100

Prosty, skórzany pasek to niezbędny dodatek do eleganckiej stylizacji z garniturem lub do wygodnych jeansów. Czarne paski Wólczanki zostały zaprojektowane w ten sposób, aby z łatwością komponować się z każdym – formalnym lub casualowym – zestawem. Uniwersalna szerokość (3 lub 3,5 cm) sprawia, że będą pasować do każdego rodzaju spodni.


SKÓRZANE PASKI DO GARNITURU

Wysokiej jakości skórzane paski męskie to ważny element codziennej garderoby eleganckiego mężczyzny- tym bardziej, że stanowią uzupełnienie mniej lub bardziej formalnego garnituru. Pasek do garnituru nie powinien zwracać uwagi wzornictwem, ale jakością, która będzie korespondować z dobrym gatunkiem marynarki i spodni. Dobierając galanterię skórzaną do garnituru warto zwrócić też uwagę na klamry – powinny być proste w formie, wykonane z dobrej jakości materiałów. Najlepiej zainwestować w naturalną skórę – kształt paska z czasem dopasuje się do naszego ciała.


UNIWERSALNE WZORNICTWO

Elegancki pasek nie potrzebuje krzykliwych ozdób takich jak ozdobna klamra czy duże logo producenta. O wiele lepiej postawić na klasyczne wzornictwo i jakość wykonania. Z garniturem czy z jeansami, z koszulą czy ze swetrem – ma być wygodnie, praktycznie, bezpretensjonalnie i elegancko. Męskie dodatki Wólczanki doskonale spełniają te kryteria.

Zobacz więcej