Krawaty

Sortowanie
Kolor
Faktura materiału
Szerokość
Cena
39
100

Ilość produktów: 64

Widok:

3 4 10
Filtry
Filtry
wyczyść wszystko
Sortowanie

Kolor

Faktura materiału

Szerokość

Cena

39
100

Żakardowe krawaty z kolekcji Wólczanki znakomicie podkreślają charakter modnych w tym sezonie koszul. Wszystkie modele wykonane są z najwyższej jakości żakardowego jedwabiu.

KLASYKA : GRANATOWY, BORDOWY LUB CZARNY KRAWAT

W szafie każdego mężczyzny znaleźć można krawat w klasycznym ciemnym odcieniu (najczęściej czarny, granatowy lub bordowy), ale w ostatnich lat miłośnicy trendów coraz łaskawszym okiem patrzą także na bardziej nietypowe barwy jak różowy, fioletowy czy żółty. Fioletowy lub różowy krawat świetnie komponuje się z modnymi pastelowymi koszulami, a żółty pozwala nadać każdej stylizacji nowoczesnego, nieco awangardowego charakteru. 

PAISLEY, PASKI , MIKROZWORY i GROSZKI

W każdej kolekcji Wólczanki i Lamberta można znaleźć najbardziej klasyczne i uniwersalne jedwabne krawaty w poprzeczne pasy, drobne groszki czy łezki. W tym roku warto mieć w szafie także modny żakardowy krawat paisley. Ten modny orientalny wzór coraz częściej pojawia się także na męskich koszulach czy poszetkach. 

KLASYCZNA SZEROKOŚĆ 6 i 8 cm

Zgodnie z najnowszymi trendami w kolekcji  przeważają modele  o klasycznej szerokości 6 i 8 cm. Szeroki krawat pomaga zrównoważyć sylwetkę i poprawić jej proporcje, a wąski będzie się dobrze komponować z modnymi marynarkami o wąskich klapach. Takie modele chętnie wybierane są przez młodych mężczyzn, którzy lubią wprowadzać do swoich formalnych stylizacji element dystansu i zabawy modą.    

Zobacz więcej