Koszule


Sortowanie

Asortyment

Marka

Sylwetka

Kolor

Styl

Faktura materiału

Kołnierz

Mankiet

Rękaw

Rozmiar

  • Koszule męskie
  • Koszule męskie (S/M/L/XL/XXL/XXXL)
  • Koszule męskie (wzost + S/M/L/XL/XXL)

Cena

49
400

Oferta marek Wólczanka i Lambert to zarówno klasyczne modele jak i modne koszule męskie typu slim o dopasowanym kroju. Podstawę każdej kolekcji stanowią klasyczne, gładkie koszule biznesowe z długim rękawem w odcieniach bieli, błękitu i pasteli. Ich uzupełnieniem są pół-sportowe, pół-oficjalne modele w paski i drobną kratę, a od kilku sezonów także w kwiaty lub coraz bardziej popularne mikrowzory. Miłośnicy modowych eksperymentów znajdą w ofercie obu marek także odważne barwy i nietypowe wzory.

KOSZULE MĘSKIE SLIM I REGULAR

W najnowszej kolekcji większość koszul dostępna jest zarówno w klasycznym fasonie jak i w modnej wyszczuplonej sylwetce typu slim. Modne koszule slim dodają sylwetce elegancji i pozwalają odjąć lat. Ten fason ma swoich zwolenników zarówno wśród panów, którzy preferują swobodniejszy, bardziej sportowy styl, jak i wśród miłośników klasyki. Niektórzy twierdzą, że tylko koszula slim jest w stanie dobrze ułożyć się pod dopasowanym garniturem.

MĘSKIE KOSZULE W KWIATY, KRATĘ I KROPKI

Co sezon oprócz klasycznych gładkich koszul z długim rękawem, w ofercie obu marek pojawiają się także koszule w modne, oryginalne wzory. W kolekcji marek Wólczanka i Lambert można znaleźć modne koszule męskie w kwiaty, groszki, kropki czy geometryczne wzory. W tym sezonie must have w szafie każdego miłośnika trendów to granat połączony z drobnym, białym mikrowzorem. Wszystkie koszule wykonane są z wysokiej jakości naturalnych tkanin, wykończono je mocnymi, wytrzymałymi szwami.