Swetry

Sortowanie
Rozmiar
  • Swetry i bluzy
Asortyment
Kolor
Cena
199
250

Ilość produktów: 16

Widok:

3 4 10
Filtry
Filtry
wyczyść wszystko
Sortowanie

Rozmiar

Asortyment

Kolor

Cena

Swetry i bluzy
199
250

Eleganckie swetry męskie   wykonane są z luksusowych, przyjemnych w dotyku dzianin. Wyjątkowy charakter naturalnej wełny czy jedwabnej przędzy dodatkowo uwydatnia zastosowana paleta barw: od nieoczywistych odcieni zieleni i bordo, przez ciemny błękit, granat i brąz aż czerń i szarości. 

SWETRY MĘSKIE ZE 100% WEŁNY I Z DOMIESZKĄ KASZMIRU ORAZ JEDWABIU

Najważniejszą propozycją na ten sezon  jest naturalna i komfortowa w noszeniu wełna. Wysokiej jakości wełniana dzianina jest miękka i delikatna w dotyku. Wykonane z niej swetry chronią przed niskimi temperaturami, a jednocześnie pozwalają skórze oddychać nawet wówczas,  gdy temperatura nagle wzrasta np. po wejściu do ciepłego pomieszczenia.  W wersji codziennej znakomicie sprawdzają się modele z czystej wełny, bez domieszek. Z kolei na większe wyjścia warto wybrać elegancki męski sweter z kaszmirem lub dodatkiem jedwabiu.  

BAZA MĘSKIEJ GARDEROBY

Sweter z delikatnej dzianiny może stać się bazą męskiego ubioru w bardzo wielu sytuacjach. Jednobarwne, eleganckie swetry o okrągłym lub trójkątnym wycięciu pod szyją dobrze wyglądają zarówno w połączeniu z wygodnymi spodniami, jak i w nonszalanckiej stylizacji nawiązującej do klasycznego brytyjskiego stylu.  Cienka, dobra jakościowo, a tym samym elegancka dzianina świetnie prezentuje się w połączeniu z kołnierzykiem koszuli. V-neck zestawiony z koszulą (albo koszulą i krawatem) to już klasyka półformalnego, miejskiego stylu. Popularnością cieszą się również gładkie swetry typu round-neck, które coraz śmielej konkurują z popularnymi golfami o palmę pierwszeństwa w zestawieniu z marynarką.

Zobacz więcej