Chusty


Sortowanie

Asortyment

Płeć

Kolor

Marka

Cena

79
130

Niezaprzeczalny  must have  w kobiecej garderobie to   eleganckie chusty damskie z naturalnego jedwabiu czy cienkiej, wełnianej tkaniny . jedwabna  chusta wykonana ze szlachetnej tkaniny otuli przyjemnie i doda szyku każdej stylizacji.

APASZKI Z JEDWABIU

Wykonane z delikatnego jedwabiu apaszki i gawroszki to klasyka damskiej mody od prawie 100 lat. Początkowo, w latach 20. XX wieku były uzupełnieniem sportowego stroju kobiecego. Wzorzysty jedwab pasuje do każdego klasycznego stroju. Mimo lekkości i delikatności jest jedną z najbardziej wytrzymałych tkanin. Wśród zalet jedwabiu warto wymienić również to, że jest hipoalergiczny oraz ogrzewa zimą i chłodzi latem. 

Kolekcja Wólczanka Lambert to zarówno niewielkie apaszki i duże chusty o wymiarach  65x65 i 88 x 88 cm . Mniejsze świetnie sprawdzą się jako klasyczne gawroszki pod szyję.  Większe można nosić zarówno w formie szala jak również modnej ozdoby zawiązanej pod szyją.  Propozycja na ten sezon to przede wszystkim wyraźnie nasycone kolory, które pomogą ożywić klasyczne zestawy. Drobne groszki ożywią prosty sweter , a malarskie kwiaty wprowadzą subtelny, kobiecy akcent do każdej stylizacji.