Akcesoria

Sortowanie
Rozmiar
  • Skarpety
Asortyment
Kolor
Styl
Płeć
Cena
2
300
więcej +

Ilość produktów: 62

Widok:

3 4 10
Filtry
Filtry
wyczyść wszystko
Sortowanie

Rozmiar

Asortyment

Kolor

Styl

Płeć

Cena

Skarpety
2
300

Damskie akcesoria Wólczanka i Lambert pozwolą przemienić nawet prostą białą koszule w najmodniejszy zestaw sezonu. Co roku prym wśród propozycji obydwu marek wiodą apaszki i chusty z motywami nawiązującymi do aktualnych trendów. W tym sezonie to przede wszystkim ultra kobiece kwiatowe i orientalne wzory oraz ponadczasowe, nawiązujące do ducha klasycznej elegancji motywy jeździeckie.

Naturalnym uzupełnieniem koszul Wólczanki są także proponowane przez naszych projektantów spinki do mankietów. To jedne z najbardziej oryginalnych damskich akcesoriów i jeden z najlepszych sposobów subtelnego wyróżnienia się z tłumu – damska koszula z mankietem na spinki wciąż jest rzadkością (nie licząc oczywiście kolekcji Wólczanki).

Propozycje na tegoroczną jesień i zimę to proste, geometryczne bryły, spinki z subtelnymi, niemal dziewczęcymi detalami, ale też zabawne, kolorowe modele w formie zwierzątek (m.in. kaczuszki, żółwiki) i jeden z najważniejszych motywów tegorocznej kolekcji – czerwone serduszka. Kobiecy niezbędnik to nie tylko dekoracyjne chusty i spinki, ale też niezastąpione w wielu sytuacjach skarpety. Jednobarwne czy wzorzyste (wzory na kolorowych skarpetach Wólczanki nawiązują do aktualnych trendów) – trudno wyobrazić sobie bez nich weekendowy wypad czy nawet domowy relaks.

Zobacz więcej