BACK TO SCHOOL

Białej koszuli nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten ponadczasowy element garderoby stanowi bazę, w oparciu o którą można pokusić się o stworzenie nieskończonej liczby inspirujących stylizacji. Wraz z początkiem nowego roku szkolnego i akademickiego biała koszula ponownie występuje w głównej roli - w końcu każda tak szczególna okazja zasługuje na to, aby celebrować ją w pięknym stylu.
szer1-2
Schyłek wakacji to dla uczniów i studentów tradycyjnie czas przygotowań do uroczystej inauguracji roku szkolnego/akademickiego. Warto wykorzystać ten pretekst, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. W tym celu marka Wólczanka stworzyła kolekcję eleganckich białych koszul z wysokogatunkowej bawełny pochodzącej z renomowanych światowych manufaktur. Wszystkie wchodzące w skład linii modele uszyto zgodnie z najlepszymi zasadami sztuki krawieckiej. 
bts1
bts2-1
bts3
bts4-1
Wśród najważniejszych zalet białej koszuli na pierwszych miejscach wskazuje się jej uniwersalność oraz łatwość, z jaką oddaje nastrój formalnych okoliczności. Chcąc zachować wyjściowy charakter stylizacji kobiety mogą łączyć ją z cygaretkami czy ołówkowymi spódnicami lub nakładać pod szykowne sukienki i żakiety. Z kolei panom z powodzeniem posłuży w zestawie z garniturem lub w wersji bardziej casualowej – jeansami. Szeroki wybór kołnierzyków i mankietów sprawia, że wybór koszuli dopasowanej do konkretnego typu sylwetki zajmuje ledwie kilka minut. 
szer8