JEANSY NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Bez jakiego trendu trudno wyobrazić sobie świat mody? Oczywiście bez dżinsu! Najpopularniejsze niebieskie dżinsy (blue jeans) każdego roku produkowane są w liczbie bliskiej miliarda sztuk. Na czym polega fenomen tych ponadczasowych spodni? 
WOWDENIMJS0000XW1207_style_2
WODENIMJAS0000XW1191_front_1
HISTORIA Z DŻINSEM W TLE
Pierwsze dżinsy zaprojektowano w XIX wieku w Stanach Zjednoczonych z myślą o górnikach i farmerach. Barwione pigmentem indygo niebieskie dżinsy były cenione ze względu na swoją wytrzymałość, praktyczne zastosowanie i atrakcyjny wygląd. W latach 60 XX wieku, w czasach ruchów społecznych i rozkwitu popkultury, dżinsy stały się niezwykle popularne wśród młodzieży, do tego stopnia, iż w dzisiejszych czasach uważane są za symbol kultury masowej XX wieku.
NOWY (STARY) TREND - DENIM
Wśród przewidzianego na ten rok total looku w ofercie Wólczanki nie może zabraknąć dżinsu. Król bawełnianych tkanin, wyróżniający się skośnym splotem w ofercie marki zajmuje znaczące miejsce, dzięki swej uniwersalności i nieprzemijającemu zainteresowaniu świata mody. Ponadczasowe modele spodni, dla Pań wysmuklające spodnie skinny, podkreślające figurę push-up oraz od kilku sezonów królujące na światowych wybiegach dżinsy o poszerzanej nogawce, pasują zarówno do kultowych koszul Wólczanki, jak i nowych asortymentów przygotowanych na ten sezon. Klasyczne męskie modele dla Panów również nie ograniczają w wyborze stylizacji, pozostawiając szerokie pole do miksowania stylów. Wśród dżinsowych propozycji nie może zabraknąć ponadczasowych kurtek dla niej i dla niego w jasnym i ciemniejszym spraniu oraz uniwersalnej bieli.  Z myślą o stylizacji męskich chinosów i spodni 5-kieszeniowych przygotowaliśmy dżinsowe koszule, uszyte z miękkiej bawełny doskonale sprawdzą się w wiosennych i letnich stylizacjach. 
WODENIMJAS0000XW1190_front_2
WOWDENIMJS0000XW1210_style_2
WODENIMJES0000XW1215_front_1
WOWDENIMJS0000XW1211_style_1
BAW SIĘ MODĄ
Modnie wyglądać to znaczy czuć się dobrze! Nasze dżinsowe propozycje, inspirowane trendami ze światowych wybiegów mody pozwalają na liczne sposoby stylizacji. Chętnie zobaczymy jak nosicie nasz dżins, pamiętajcie że możecie nasz otagować na Instagramie: #wolczanka, #mywolczanka. Do zobaczenia!