OGRODY ZIMOWE - ZAINSPIRUJ SIĘ NATURĄ

Jeśli istnieje w modzie jakiś cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem evergreen to z pewnością są to kwiaty. Motywy zaczerpnięte z tego, co stworzyła natura powracają również i w tym sezonie, występując jednak w nowych opcjach kolorystycznych. Od głębokich granatów, przez róż – zarówno blady jak i w wydaniu intensywnej fuksji aż po krwistą czerwień – wykorzystana paleta barw podobnie jak wyrysowane za jej pomocą kwiaty: kusi, zniewala i intryguje. 
200728_wolczanka_0383_OST
Kwiaty to ponadczasowy i uniwersalny wzór, który z powodzeniem można nosić jesienią, jak i latem, dlatego warto w nie zainwestować, bo zostaną w garderobie o wiele dłużej niż tylko przez jeden sezon. W kolekcji jesień/zima 2020 goszczą orchidee oraz polne kwiaty, kwitnące zarówno na tle stonowanych kolorów, jak i delikatnych pasteli. Subtelne połączenie żywych roślin ze zgaszonym tłem tworzy , który wygląda efektywnie nie tylko na co dzień, ale i podczas wyjątkowych okazji. 
_MG_1498
_MG_1537
Koszule – dla Niej i dla Niego oraz damskie bluzy Wólczanki tworzą zimowe ogrody, obok których trudno przejść obojętnie.
_MG_1441
_MG_1486