ZIMOWY TOTAL LOOK - JAK STWORZYĆ UDANĄ STYLIZACJĘ?

Total look to termin, który na dobre znalazł miejsce w słowniku pojęć związanych z modą. Podpowiadamy jak stworzyć taką stylizację z Wólczanką. 
totallook-naglowek
ZIMOWE WARSTWY
Zimą zazwyczaj wkładamy więcej ubrań, dlatego właśnie w tym okresie stylizacja total look wygląda najciekawiej. Dopasowane do siebie, harmonijne warstwy prezentują się atrakcyjnie zarówno do pracy, na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. Decydując się na total look możemy kierować się następującymi zasadami: 
zimowy-total-look-5
1. Kolory stylizacji dopasuj do pory roku. Zimą pięknie wyglądają kolory takie jak granat, czerń, odcienie szarości lub motywy zaczerpnięte ze świata zwierząt, chociażby tak subtelne jak w naszej najnowszej propozycji od marki Lambert.
zimowy-total-look-7
2. Zimą doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju mocne i odważne wzory, między innymi geometryczne koszule Lambert w czarne zygzaki, dostępne w czerwieni, bieli i zieleni.
zimowy-total-look-3_2
3. Zima to czas miękkich faktur i wzorów! Przygotowując swój total look wybieraj naturalne materiały, w których będziesz czuć się przytulnie. Polecamy flanelę i sztruks. 
zimowy-total-look-4_2
4. Nie zapomnij o akcesoriach, które ochronią przed chłodem oraz dopełnią Twój zimowy total look. 
W stylizacji total look najważniejsza jest harmonia pomiędzy kolejnymi warstwami stroju. Kompletując swoją stylizację zazwyczaj dobieramy garderobę pod kątem kolorów lub materiałów, by czuć się dobrze i modnie. Ponadczasowe zasady z nutą fantazji to sposób na oryginalny look!