BIZNES TO BIZNES

Biel, błękit  i granat to kolory, które rządzą w biznesie. Formalna stylizacja zachowana w tych barwach symbolizuje niezaprzeczalną elegancję oraz profesjonalizm. Kolory wyjątkowo łatwe w stylizacji są niezastąpione w świecie biznesu.
szer2
BIZNES PO MĘSKU
Klasyka męskiej mody w Wólczance to szeroki wybór koszul formalnych. Biznes w nadchodzącym sezonie to przede wszystkim odcienie błękitu, bieli oraz ekstrawaganckiej szarości. Klasyczne białe koszule niezbędne w męskich stylizacjach do biura zostały wzbogacone o niebanalne mikrowzory, prążki i drobną kratę, podkreślając nowoczesny charakter kolekcji. Ponadto sezon jesienny w modzie biznesowej to koszule w ciemniejszych kolorach, takich jak czerń i szarość. Mimo niestandardowych odcieni są to propozycje wyjątkowo eleganckie, dodające szyku niejednej stylizacji. Również w ich obrębie pojawia się krata, kratka, prążki i kontrastowe paski, będące mocnym wyróżnikiem kolekcji formalnej, stworzonej dla mężczyzn.
meska1
meska2-1
meska3-1
W STYLU BUSINESSWOMAN
Kobiecą modę biurową Wólczanki w tym sezonie wyróżnia niebanalna elegancja. Ponadczasowe formalne koszule zyskały nowe oblicze dzięki mnogości barw. Nie tylko odcienie granatu będą królować w najbliższych miesiącach, pojawi się głęboka czerwień, a także biel i delikatny niebieski, szczególnie wyraziste w kolekcji koszul w paski.  Urozmaiceniem tej serii koszul są urocze wzory, między innymi kolorowe kokardki, serca oraz zwierzęta, które niewątpliwie podkreślą indywidualny charakter osoby noszącej. W damskiej kolekcji nie może zabraknąć ciemniejszych wariantów koszul, ponadczasowych szarości oraz czerni, idealnych na nadchodzący sezon.  
damska1
damska2
damska3