Koszule Wólczanka


Sortowanie

Asortyment

Płeć

Styl

Sylwetka

Faktura materiału

Kolor

Kołnierz

Mankiet

Rękaw

Marka

Rozmiar

  • Koszule męskie
  • Koszule męskie (S/M/L/XL/XXL/XXXL)
  • Koszule męskie (wzost + S/M/L/XL/XXL)

Cena

44
300

KILKASET MODELI KOSZUL MĘSKICH 

Oprócz klasycznych białych i czarnych koszul w kolekcji znaleźć można także pastele i nasycone,  barwy. Wśród propozycji na ten sezon pojawiają się także popularne desenie w drobną i większa kratę, kwiaty, kropki i geometryczne wzory. Sprawdzą się w zestawie z garniturem, marynarką ale także swetrem v-neck czy kardiganem. Wólczanka to propozycja zarówno dla mężczyzn, których na co dzień obowiązuje oficjalny dress code, jak i dla tych, którzy preferują swobodny, bardziej nonszalancki styl. 

KOSZULE DO GARNITURU 

Dzięki niebanalnym dodatkom nawet klasyczna biała koszula do garnituru może całkowicie zmienić swój charakter. Uzupełnieniem oferty marek Wólczanka i Lambert są gustowne dodatki - począwszy od krawatów i much, poprzez spinki do mankietów po fantazyjne poszetki, które dodadzą nonszalancji nawet najbardziej klasycznym zestawom z garniturem. Poszczególne kolekcje są spójne, a akcesoria znakomicie komponują się z modelami z aktualnej kolekcji.

BIEL, CZERŃ, KOLORY i… WZORY 

Czarne koszule podobno z jeden z najbezpieczniejszych wyborów na co dzień. Gładkie i  białe to niezbędnik na oficjalne imprezy. Kolorowe to sposób na podkreślenie osobowości. Bez względu na to, czy ubieramy garnitur, czy traktujemy koszulę jak element codziennego miejskiego ubioru, w garderobie każdego mężczyzny oprócz czarnych i białych koszul powinny znaleźć się także nawiązujące do aktualnych trendów koszule we wzory. Warto zainwestować nie tylko w ponadczasową kratę, ale też w coraz odważniej przenikające do męskiej mody kropki, groszki i abstrakcyjne motywy.